Biografia DJ NoName

poznajmy się

Pierwsze kroki za DJ`ką stawiałem na dyskotekach szkolnych, lecz z biegiem lat muzyka popychała mnie w świat muzyki elektronicznej. W 2009 roku miałem przyjemność zagrać w klubie „Kazamaty”, gdzie reakcja publiczności na moim występie, oraz klimat całego wieczoru utwierdził mnie w przekonaniu, że prowadzenie imprez to jest właśnie to, czym chce się zajmować zawodowo. Od tego czasu zacząłem bardzo dynamicznie pracować nad swoją osobą jako DJ. Wszystkiego uczyłem się sam w domu, aby później przenieść umiejętności do klubu. Zacząłem tworzyć własne mixtape’y które otworzyły mi drogę do gry w najróżniejszych miejscach w Trójmieście.

dj gdynia
DJ Gdańsk

Miałem przyjemność zagrać w 2023 podczas heineken open`er festiwal, w wielu  trójmiejskich klubach takich  jak Kosmos(Gdańsk) , FaceClub (Gdynia), Pokład (Gdynia) , Jedz Pij Tańcz (Gdynia), Atlantic (Gdynia), Bolywood (Gdynia), Harem (Gdynia) Scena (Sopot) Mewa Towarzyska (Sopot) HaH(Sopot). W roku 2010 sezonowo rezydowałem w beach barach w Karwi. Spotkać mnie można było również w klubach w Jastrzębiej Górze (Tango, Bahama), Władysławowie czy w Warszawie (Opera, Tygmont). W roku 2012 podjąłem współprace z organizatorami polskich imprez w różnych klubach w Hamburgu co doprowadziło mnie do wejścia na nową drogę rozwoju muzycznego.

Specjalizuje się w imprezach zamkniętych (Weselach, studniówkach, jubileuszach itp.) Współpracuje z najróżniejszymi firmami eventowymi oraz hotelami. Bardzo często także z różnymi muzykami. Moją pasją jest muzyka, co za tym idzie poznanie dużego spektrum muzycznego. Radiowy głos, doskonała dykcja, błyskotliwy humor oraz charyzmatyczna osobowość jest gwarancją udanej imprezy.