Biografia DJ NoName

Pierwsze kroki za DJ`ką stawiałem na dyskotekach szkolnych, lecz z biegiem lat muzyka popychała mnie w świat muzyki elektronicznej. W 2009 roku miałem przyjemność zagrać w klubie „Kazamaty”, gdzie reakcja publiczności na moim występie, oraz klimat całego wieczoru utwierdził mnie w przekonaniu, że prowadzenie imprez to jest właśnie to, czym chce się zajmować zawodowo. Od tego czasu zacząłem bardzo dynamicznie pracować nad swoją osobą jako DJ. Wszystkiego uczyłem się sam w domu, aby później przenieść umiejętności do klubu. Zacząłem tworzyć własne mixtape’y które otworzyły mi drogę do gry w najróżniejszych miejscach w Trójmieście.

DJ NoName
CEO DJ NoName

Miałem przyjemność zagrać w takich trójmiejskich klubach jak Kosmos(Gdańsk) , FaceClub (Gdynia), Pokład (Gdynia) , Jedz Pij Tańcz (Gdynia), Atlantic (Gdynia), Bolywood (Gdynia), Harem (Gdynia) Scena (Sopot) Mewa Towarzyska (Sopot) HaH(Sopot). W roku 2010 sezonowo rezydowałem w beach barach w Karwi. Spotkać mnie można było również w klubach w Jastrzębiej Górze (Tango, Bahama), Władysławowie czy w Warszawie (Opera, Tygmont). W roku 2012 podjąłem współprace z organizatorami polskich imprez w różnych klubach w Hamburgu co doprowadziło mnie do wejścia na nową drogę rozwoju muzycznego.

Specjalizuje się w imprezach zamkniętych (Weselach, studniówkach, jubileuszach itp.) Współpracuje z najróżniejszymi firmami eventowymi oraz hotelami. Bardzo często także z różnymi muzykami. Moją pasją jest muzyka, co za tym idzie poznanie dużego spektrum muzycznego. Radiowy głos, doskonała dykcja, błyskotliwy humor oraz charyzmatyczna osobowość jest gwarancją udanej imprezy.

wodzirej na Twoje wesele
Biografia DJ NoName