DJ Na Wesele

Wesele – czy słysząc to słowo wyobrażasz sobie ten jeden jedyny najważniejszy dla was dzień, wybrany taniec z ukochanym, zadowolonych weselnych gości i wspaniałą zabawę taneczną przez całą noc?? Dokładnie tego powinniście oczekiwać na własnym weselu!! Aby marzenia stały się rzeczywistością i wszystko przebiegło zgodnie z waszymi oczekiwaniami proponuję skorzystanie z mojej pomocy, jako specjalisty od dobrej zabawy z wieloletnim doświadczeniem. Szukasz Dj Na Wesele ? DJ z Gdyni który obsługuje całe województwo pomorskie i nie tylko ? Moja działalność muzyczna trwa nieprzerwanie od wielu lat

Przez cały ten czas podnosząc swoje umiejętności i doskonaląc swój warsztat muzyczny, gwarantuję nie tylko odpowiednią oprawę muzyczną, ale i pomoc przy kompleksowej oprawie Waszego wesela. Aby wasi goście przez całą noc dobrze bawili się na parkiecie trzeba spełnić kilka czynników takich jak, rodzaj i tempo muzyki, odpowiednio dobrane oświetlenie a także odpowiednia interakcja Dj-a i waszych gości. Uwielbiam  pracę z ludźmi i rozumiem ich emocję a Wy jesteście tego dnia dla mnie najważniejsi. Potrafię wyczuć atmosferę, która panuje na sali i odpowiednio do niej reagować muzyką i oświetleniem. Podczas Waszego wesela będę nie tylko DJ-em, ale przede wszystkim Waszym partnerem. Osobą, która poprowadzi imprezę, pomoże Wam w kontakcie z gośćmi i sprawi, że każdy będzie się dobrze bawić.  Do waszej dyspozycji tego dnia będzie cały mój sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy całość odpowiednio zsynchronizowana, co pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów scenicznych.

Wspólnie ustalamy, jakie gatunki muzyczne pojawią się przez czas trwania wesela, do dyspozycji jest cały przekrój polskiej i zagranicznej muzyki wszystkich dekad. Nigdy niczego nie narzucam, a jedynie sugeruję i zawsze jestem otwarty na Wasze propozycje. W razie wątpliwości chętnie zaprezentuje swoją playlistę, która będzie dopasowana do wieku gości i ich muzycznych preferencji. W celu uzgodnienia dalszych szczegółów współpracy, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Zapraszam również do zapoznania się z galerią zdjęć, wykonanych podczas prowadzonych przeze mnie wesel, tam zobaczycie uśmiechniętych i dobrze bawiących się ludzi, to wg mnie najlepsze referencje, którymi mogę się Wam pochwalić!

« z 3 »
Wesele