Felipe Alvarado

Saksofonista / Wokalista

Jako wokalista i saksofonista na wesele pracuję na rynku imprez rozrywkowych od 10 lat. Studiował na Uniwersytecie EAFiT na Wydziale Muzyki w Medellin w Kolumbii (skąd pochodzi). Uważam, że dobre propozycje muzyczne oraz profesjonalni muzycy nie powinni być związani tylko z teatrami, operami czy formalnymi koncertami. Wychodząc od tego pomysłu rozpoczął swoją karierę jako muzyk na imprezach rozrywkowych, rozumiejąc jednocześnie, że muzyka bardziej niż koncertem powinna być akompaniamentem dopasowanym do każdej okazji.
Wie, że muzyka ma zarówno moc, aby wzruszać jak i porywać do tańca, z tego względu jego repertuar jest bardzo szeroki i zróżnicowany i bez przerwy go rozwija. W repertuarze ma zarówno utwory na saksofon jak i wokal.
Od roku 2016 mieszka na stałe w Polsce i pracuję na terenie Trójmiasta i okolic.

Saksofonista na wesele

Bari

Saksofonista

Absolwent jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu dr Macieja Sikały. Z muzyką klubową związany od 2005 roku, kiedy to podjął współpracę z trójmiejskimi Dj’ami. Zagrał w większości klubów w Trójmieście i w wielu innych liczących się klubach w całej Polsce: Warszawa (Platinium, Space, Rich & Pretty Club, H2O, You & Me), Poznań (SQ, Pacha,Terytorium, BBB), Kraków (Cień, Fashion Time, Cocon), Bydgoszcz (Moralist, Buena Vista, Soda), Toruń (Stars, Mockba), Wrocław (Grey), Lublin (Shine), Szczecin (Senso), Radom (Mojito), Włocławek (TB King, Lucky Star), Mielno (Fresh) …

Ze szczególnym upodobaniem improwizuje do soulfull’owo-wokalno-funkujących gatunków house & chill out, gdzie saksofon ma możliwość poruszania się na nieco bogatszym dywanie brzmieniowo-harmonicznym, nie stroni jednak od minimalno – progresywnych beatów z charakterystycznym riffowym saksofonem.

Saksofonista

Sasin

Saksofonista

Michał – muzyk saksofonista, związany z wieloma trójmiejskimi zespołami . Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu jazzowego u Macieja Obary, był z zespołem Majestic w półfinale ,,Must be the Miusic ” ,programie tv Kuba Wojewódzki Show; ,,Świta się kręci”; nagrywał dla Tede ,,Wawa Żegna”; ,,Pół życia na żywo” , Tymona Tymańskiego muzyka do flmu ,,Polskie G” i ,,Tymon & The Tranzistors” , G.Skawińskiego płyta – , ,Me & My Guitar”. Współpracował także z Golden Live, Dj Adamus, Lipa Li, i innych znakomitości rynku muzycznego.

Sain Sax

Wojtek

Saksofonista

Od dziecka połączony z saksofonem. Laureat wielu konkursów muzycznych. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie saksofonu. Aktualnie muzyk koncertujący oraz pedagog

Wojtek-suslyk-saksofon